תוסף yoast

תוסף yoast

תוסף  YOAST הוא תוסף אשר מוצע לאתרי וורדפרס. מדובר על כלי שימושי ויעיל אשר נמצא בשימוש של אתרים גדולים ומובילים בקידום. תוסף ה yoast  מטפל בהיבטים הטכניים של קידום האתר בגוגל, עם תוסף זה תוכל לראות איך הפוסט שלך יראה בתוצאות חיפוש, האם הכותרת ארוכה או קצרה, האם התיאור הגיוני ומוצג כראוי ועוד. התוסף עוזר לשפר את ההקלקות באתר ומעלה את דירוגו.

מהו תוסף ה yoast ?

תוסף ה yoast הוא תוסף אשר עוזר להגדיר כותרות, תיאורים, פוסטים, תמונות וכן מתאים את התוכן בצורה מתאימה תוך התמקדות בביטויי מפתח שונים אותם רוצים לקדם. תוסף זה מאפשר הגדרות רבות וכן עוזר רבות לקידום אתרך. לכן חשוב מאוד לשים אותן באתרך, בין אם זה אתר חדש שעולה לאוויר או אפילו אתר קיים שאין לו תוסף זה. לרוב מקדם האתרים יטמיע תוסף זה באתר כחלק מעבודתו לקידום האתר. אך אם אין לך מקדם אתרים, תוכל להטמיע את התוסף לבד באתרך.

מה ניתן לעשות עם תוסף ה-yoast?

עם תוסף ה yoast ניתן לעשות דברים רבים. עם שימוש נכון בתוסף זה תוכל לקדם את האתר שלך בצורה טובה ביותר. עם תוסף yoast ניתן :

למלא כותרות ולתאר במלל בכל פוסט או עמוד תוכן באתר את מה שאתה רוצה להעביר ללקוח שלך. התוסף עוזר לנתח כל עמוד תוכן באתרך, הוא בודק כמה הוא מתאים לקידום בגוגל ונותן לך המלצות רלוונטיות לשיפור הקידום. התוסף מעדכן אם יש בעיה טכנית באתר אשר מונעת מגוגל לסרוק את אתרך. עם תוסף זה תקבלו קובץ מיוחד של מפת האתר לגוגל, וזאת על מנת שגוגל יכול להבין את מבנה האתר שלכם, וכמובן חיבור האתר לפרופיל שלך ברשתות החברתיות השונות, כך ששיווק האתר שלך באינטרנט יקושר לאתר ויגדיל את קידומו והחשיפה ללקוחות שונות.

למה חשוב שיהיה לך תוסף YOAST באתר?

אם אתה רוצה שאתרך יהיה מקודם בצורה הטובה ביותר, ויזכה לחשיפות רבות בגוגל. חשוב שתטמיע את תוסף YOAST  תוסף זה יעזור לך להתמקד בביטויים מפתח שאתה רוצה להתמקד ולקדם אותם, על מנת שתהיה חשיפה גדולה יותר לאתר והוא ידורג במקומות הראשונים בגוגל. מעבר לכך, ניתוח של עמודי התוכן  יתנו לך מידע עד כמה הקידום שאתה עושה טוב לאתרך.

תוסף yoast

התקנת תוסף YOAST

את תוסף היואסט מתקינים כך, הולכים ל- Plugins  ובוחרים ב- Add New  מקלידים בתיבה WordPress SEO ולוחצים על התקן עכשיו Install Now. לאחר מכן יש ללחוץ על הפעל תוסף Activate Plugin. התוסף שלך יהיה נגיש מהמשק הראשי של וורדפרס וגם דרך התפריט האנכי והאופקי. זהו יש לך את התוסף בתוך האתר ואתם יכולים לעבוד איתו.

חברת HIGH QUALITY SITES – חברת בניית אתרים, אם אתה מעוניין בפתיחת אתר אינטרנט תדמיתי, חנות אינטרנטית  או עמוד נחיתה מוזמן לפנות אלינו  077-231-8630 נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה בכל תחום בניית אתרים.

מאמרים אחרונים בנושא בניית אתרים
דילוג לתוכן